Nowe domy od dewelopera – osiedle

Data dodania: 30.07.2019


W Kołobrzegu powstaje nowe osiedle domów szeregowych. Coraz więcej osób interesuje się cenami oraz chce oglądać mieszkania. Domy szeregowe, które znajdują się na osiedlu to pięknie zaprojektowane i wykonane bryły. Cała inwestycja jest zachowana w stylu minimalistycznym. Delikatne, pastelowe kolory, które są przełamane drewnianymi elementami nadają elegancji i stylu. Wszystkie domy mają podobne powierzchnie i są robione według jednego projektu.

Etapy budowy nowych domów

Domy, jakie oferuje developer są nowe. Trwają prace nad kolejnymi etapami budowy. Jeżeli są Państwo zainteresowani na jakim etapie są prace w tym momencie, polecamy sprawdzić stronę internetową https://osiedleslonecznewzgorze.pl/, wejść w zakładkę aktualności, tam znajdują się wszystkie najnowsze informacje dotyczące domów szeregowych na sprzedaż. Nad morzem to idealne rozwiązanie, ponieważ możesz mieszkać blisko plaży. Możesz codziennie się opalać bądź kąpać w morzu. Możesz również skorzystać z licznych atrakcji, jakie oferuje Kołobrzeg.

Dlaczego Kołobrzeg jest uznany za uzdrowisko?

Kołobrzeg to miasto, które działa na prawach uzdrowiska. Można tutaj znaleźć mnóstwo salonów z zabiegami zdrowotnymi. Najpopularniejsza jest tutaj borowina, która wytworzyła się w czasie zlodowaceń i utrzymała się do dzisiaj. Tereny Kołobrzegu są bardzo urodzajne w borowinę, która zresztą eksportują na cały świat. Kołobrzeska borowina jest wydobywana z terenu torfowisk. Borowina ma w sobie dużo wartości odżywczych, które mogą poprawić stan zdrowia i ulżyć w bólu stawów czy kości.

Kołobrzeg zachęca atrakcjami

Uzdrowisko Kołobrzeg zachęca szerokim wachlarzem atrakcji, jakie oferuje miasto Kołobrzeg. Co roku miliony turystów przyjeżdża tutaj nad morze, na Mistrzostwa Europy w windsurfingu oraz na Sunrise. Istnieje dużo powodów, dla których warto wybrać się choć na jedną z nich. Jeżeli mamy taką ochotę możemy również wynajmować pomieszczenia w swoim domu. Na przykład na czas festiwalu Sunrise wiele osób decyduje się wynająć swoje mieszkanie czy pokoje dla przyjezdnych turystów.

Dowolność w aranżacji wnętrz

W inwestycji osiedla z Kołobrzegu, deweloper sprzedaje domy w standardzie deweloperskim, ale można również zażyczyć sobie tak zwanego wykonania “pod klucz” lub poinformować dewelopera o chęci zmiany układu ścian. Niektórym zależy na większej ilości pokojów innym na dużej przestrzeni wewnątrz swojego domu. Dlatego deweloper osiedla domów szeregowych oferuje sprzedaż domów nad morzem, w Kołobrzegu, które będzie dopasowane specjalnie pod Państwa oczekiwania.