Rowerowy Kołobrzeg

Data dodania: 30.04.2019


Kołobrzeg to liczne ścieżki i trasy przystosowane do wycieczek rowerowych. Znakomite połączenie z pobliskimi miasteczkami, daje możliwość zwiedzania tych pięknych rejonów. Przez Kołobrzeg przechodzi także Międzynarodowa Ścieżka Rowerowa, którą dojedziemy do Niemiec.

Rower miejski

W Kołobrzegu istnieje możliwość wypożyczenia Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego. Wystarczy ściągnąć aplikację, zalogować się do systemu, wpłacić minimum 10 zł i wypożyczyć rower na najbliższej stacji. Po przejeździe, trzeba odstawić rower na wybraną stację. W Kołobrzegu i okolicach można znaleźć 13 stacji przeznaczonych dla rowerów. W aplikacji możemy zobaczyć gdzie i ile aktualnie jest rowerów.

Twoją pasją jest jazda na rowerze?

Znakomicie trafiłeś- teraz możesz poznawać uroki Kołobrzegu i okolic, a wszystko dzięki inwestycji Osiedle Słoneczne Wzgórze. Na inwestycję składa się 129 wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej. Już teraz sprawdź naszą ofertę domów prosto od dewelopera. Wszystkie domy sprzedajemy w standardzie deweloperskim, dajemy również możliwość dowolnego ustalenia położenia ścian działowych.

Dom obok morza

Wyobrażasz sobie dzień,w którym nic nie musisz, budzisz się w swoim pięknym domie nad morzem, bierzesz rower i pokonujesz zmodernizowane i bezpieczne ścieżki, czując przy tym wszystkim nieskazitelną nadmorską bryzę? Brzmi niemożliwie? Teraz to zupełnie proste! Zaplanuj swoje wakacje już teraz, zaproś rodzinę i znajomych do Twojego domu nad morzem.

Zdrowie przede wszystkim

Wiele się słyszy o cudownych właściwościach, jakie daje nam jod. Nad morzem mamy nieporównywalnie lepsze powietrze niż w mieście. Astma, duszności, problemy z zatokami i drogami oddechowymi? Tutaj o tym wszystkim szybko zapomnisz. Wdychając jod wzmocnisz odporność, nawilżysz skórę, a przede wszystkim poczujesz się o wiele lepiej niż w miejskim smogu.

Spacery z PTTK Kołobrzeg

Kiedy już trochę znudzisz się rowerowymi wycieczkami, PTTK Kołobrzeg organizuje spacery po mieście z profesjonalnym przewodnikiem. Na spacerze poznasz przyrodę Kołobrzegu, zwiedzisz starą Katedrę, a w niej wiele unikalnych zabytków. Przejdziesz wzdłuż rzeki Parsęty, aż dotrzesz do Źródła Solankowego. Poznasz historię i najcenniejsze miejsca w Kołobrzegu. Koszt spaceru z przewodnikiem to ok. 15 zł za bilet dla osoby dorosłej i 8 zł dla dzieci. Warto skorzystać z tej oferty, aby poznać uroki tego pięknego miasta.

Chcesz mieszkać w Kołobrzegu?

Poznaj naszą ofertę Osiedle Słoneczne Wzgórze.https://osiedleslonecznewzgorze.pl