Szum morza i śpiew ptaków!

Data dodania: 06.05.2019


Potrzebujesz chwili odpoczynku i relaksu? Wyobraź sobie, że stoisz na piaszczystej i szerokiej plaży, masz zamknięte oczy, wsłuchujesz się w szum fal i śpiew ptaków. Do domu dzieli Cię zaledwie kilkanaście minut drogi. Dlatego możesz tak spędzać każdy rześki poranek i romantyczne wieczory. Myślisz, że to niemożliwe?

Sprawdź naszą propozycję jak to może stać się realny. Inwestycja w Kołobrzegu nigdy nie była tak opłacalna. Oferta domów szeregowych Osiedle Słoneczne Wzgórze to coś co spełni marzenia Twoje i Twojej rodziny. Dlaczego to Kołobrzeg nas urzekł i tutaj postanowiliśmy wybudować osiedle domów w zabudowie szeregowej?

https://katamaranyzatoka.pl

Kołobrzeskie gwiazdy

Kołobrzeg to ulubione miasto wielu polskich gwiazd. Tutaj urodził się kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków oraz zawodniczka boksu Agnieszka Rylik.

W zdrowiu siła!

To w Kołobrzegu znajdziemy złoża borowiny, która ma uzdrowiskową moc. Kąpiele solankowe, jakich można tu zażyć są unikalne na skalę światową. A jod, który wdychamy wraz z powietrzem poprawia nam odporność i ułatwia oddychanie.

Inwestycja w Kołobrzegu

My nie znamy innego miasta, które miałoby aż tyle plusów i pozytywnych walorów. Kołobrzeg to jedno z najzdrowszych miejsc w Polsce. Dlatego warto zainteresować się naszą ofertą Osiedla Słonecznego Wzgórza. Nasze osiedle powstało z pasji do życia blisko natury. Rozwój technologii sprawił, że większość ludzi “pcha” się do miasta, licząc na więcej możliwości pracy, czy wybór lepszych szkół. W tym całym biegu zapominają o jednej najważniejszej rzeczy. O zdrowiu! Zdrowie mamy tylko jedno! i powinniśmy robić wszystko, żeby jak najdłużej być w pełni sprawnym. Nie wspominając o dzieciach, którym przecież chcemy dać co najlepsze.

Prawidłowy rozwój Twojej pociechy

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku prawidłowy rozwój układu oddechowego, hormonu tarczycy i zdrowych zatok- zapewnij mu zdrowy start w życie i pomyśl o zakupie nowego domu nad morzem w Kołobrzegu.

Marzenie? Dom nad morzem

https://osiedleslonecznewzgorze.pl/

Dom nad morzem to marzenie wielu z nas. Pozostaje pytanie jak je spełnić? Wystarczy czegoś bardzo chcieć, sprzedać swoje dotychczasowe mieszkanie i kupić dom nad morzem w Kołobrzegu. Oferujemy sprzedaż 129 domów w zabudowie szeregowej. Nasze domy są w cenach mieszkań w miastach. Dlatego wiele osób może sobie na nie pozwolić i spełnić swoje najskrytsze marzenia o mieszkaniu w domu nad morzem. Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Edukacja i infrastruktura miejska

Znajdziesz tu wiele dobrych szkół dla dzieciaków, dużych hipermarketów, muzeum, kina, galerie sztuki oraz wiele innych atrakcji, których z roku na rok jest coraz to więcej. Kołobrzeg to miasto, które bardzo prężnie się rozwija. Dlatego zakup domu nad morzem na Osiedlu Słoneczne Wzgórze to inwestycja, której będą zazdrościć Ci znajomi.